İsim Hakkı Nerden Alınır? Tabi ki Açılım Marka Patent Tescil Ofisi aracılığıyla alınır; Marka başvurusu yapılmadan önce, marka araştırması yapmak önemlidir.

Öncelikli marka başvurusu ya da marka tescillerinin tespit edilmesi için isim tescilinin yapılması önemlidir.İsim Hakkı Nerden Alınır ?

İsim Hakkı Nerden Alınır? Bunun için özel hazırlanmış marka başvuru ve marka tescillerini gösteren marka programları kullanılmaktadır.

Bu isim hakkı tescilinin sağlıklı olması için marka vekili tarafından yapılması gerekmektedir.

Açılım Marka ve Patent Tescil Danışmanlık Ofisimiz Marka isim tescil başvuru araştırmasını sizlere ücretsiz sunmaktadır.

Aynı ya da benzer marka başvurusu ya da marka tescili ile tespit edilmemesi halinde marka başvuru işlemlerine geçilmektedir.

Marka İsim hakkı sorgulamada aynı ya da benzer marka başvurusu ya da marka tescili tespit edilmesi halinde marka başvurusunun değiştirilmesi yönünde marka vekili tarafından müşterilere öneriler yapmaktadır.

Öncelik Marka İsim Hakkınızın değerlendirilmesi doğrultusunda da marka başvurusuna itiraz ya da marka tesciline karşı yasal işlemler yapılabilecektir.