Marka Tescil Başvurusu yapılmadan önce,  Marka İsim Hakkı Tescili yapılması ön koşuldur.

Öncelikli marka başvurusu ya da marka tescillerinin tespit edilmesi için isim tescilinin yapılması önemlidir.marka_isim_hakki_tescili

Marka İsim Hakkı Tescili için özel hazırlanmış marka başvuru ve marka tescillerini gösteren marka programları kullanılmaktadır. Bu isim hakkı tescilinin sağlıklı olması için marka vekili tarafından yapılması gerekmektedir.

Açılım Marka Patent Tescil Danışmanlık  ofisimiz İsim tescil marka başvuru araştırmasını sizlere ücretsiz sunmaktadır.

Marka İsim Hakkı Tescili aynı yada benzer marka başvurusu ya da marka tescili ile tespit edilmemesi halinde marka başvurusu işlemlerine geçilmektedir.

İsim hakkı tescili sorgulamada aynı yada benzer marka başvurusu veya marka tescili tespit edilmesi halinde marka başvurusunun değiştirilmesi yönünde marka vekili tarafından başvuru sahibine öneriler yapılmaktadır. Öncelik hakkı değerlendirmesi doğrultusunda da marka başvurusuna itiraz veya marka tesciline karşı yasal işlemler yapılabilecektir.

MARKANIZIN ÜCRETSİZ ARAŞTIRILMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan Marka Vekili başlıklı makalemizde Marka Danışmanı Kimdir, Marka Danışmanı Ne iş Yapar ve Marka Danışmanı Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.