Şirketler için Marka başvurusu yapılmadan önce, Şirket İsim Hakkı Nasıl Alınır diye Araştırma ve sorgulama Yapmak Önemlidir.

Öncelikli marka başvurusu ya da marka tescillerinin tespit edilmesi için isim tescilinin yapılması önemlidir.marka_isim_hakki_tescili

Şirket İsim Hakkı Nasıl Alınır ? Bunun için özel hazırlanmış marka başvuru ve marka tescillerini gösteren marka programları kullanılmaktadır. Bu isim hakkı tescilinin sağlıklı olması için marka vekili tarafından yapılması gerekmektedir.

Açılım Marka Patent Tescil Danışmanlık ofisimiz İsim tescil marka başvuru araştırmasını sizlere ücretsiz sunmaktadır.

Şirket İsim Hakkı Nasıl Alınır? aynı ya da benzer marka başvurusu ya da marka tescili ile tespit edilmemesi halinde marka başvurusu işlemlerine geçilmektedir.

Şirket İsim hakkı sorgulamada aynı ya da benzer marka başvurusu ya da marka tescili tespit edilmesi halinde marka başvurusunun değiştirilmesi yönünde marka vekili tarafından öneriler yapılmaktadır.

Öncelik Şirket İsim Hakkı Nasıl Alınır ? değerlendirmesi doğrultusunda da marka başvurusuna itiraz ya da marka tesciline karşı yasal işlemler yapılabilecektir.