Patent İsim Hakkı Sorgulama - Patent İsim Hakkı Firma Sorgulama - Patent İsim Hakkı Başvuru Sorgulama

Patent İsim Hakkı Sorgulama

Patent başvurusundan önce yapılması gereken ilk önce Patent İsim Hakkı Sorgulama işlemidir.

Patent İsim Hakkı Sorgulama işlemleri Özel Patent Takip Programı ve TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ veri tabanı kayıtlarında yer alan tescilli ve/veya ilan edilmiş buluşlar dâhilinde, patent tescili talebi istenecek buluş ile ilgili, ön araştırma yapılmakta, tekniğin bilinen durumu ile yenilik derecesi değerlendirilmektedir.patent_arastirma_ve_sorgulamasi

İlgili ülke ofisi tarafından ilan edilmemiş veya başvurusu sahibi tarafından erken yayını talebi yapılmamış patent başvurusu dosyaları için patent sorgulama işlemi yapılamamaktadır.

Patent İsim Hakkı Sorgulama işlemlerini Açılım Marka ve Patent Danışmanlık Hizmetlerine ait özel program ile ön araştırma yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Patent Tescil başlıklı makalemizde Ankara Patent Tescil, Marka Patent Tescil ve Marka Patent Tescil Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlara'da Bir Göz Atmak İster misiniz ?

"Patent İsim Hakkı Sorgulama" için Gelen Aramalar:
Bu Yazı 1.815 Defa Okundu.

Marka Tescili - Marka Tescil - Patent Tescil - Patent Tescili - Marka Sorgulama - Marka Tescil Belgesi - ISO 9001 Belgesi - ISO 14001 Belgesi - ISO 22000 Belgesi - Faydali Model Tescil - Endüstriyel Tasarim Tescil