Biz Kimiz ;

Patent Tescil Antalya Açılım Marka Danışmanlık Hizmetleri, Sınaî mülkiyet hakları konuları ile birlikte Kalite Belgelendirme işlemleri konularında danışmanlık faaliyetlerini 13 yıllık aktif tecrübesi ile Ankara ve İstanbul ofislerinde yürütmektedir.

Patent Ankara Ülkemizde sınaî mülkiyet hakları konusunda yerli ve yabancı kurum ve işletmelere “doğru bilgi, hızlı iletişim ve güvenli hizmet” parolası ile danışmanlık yapmak ve müşterilerin talepleri doğrultusunda yön vererek belirledikleri ulusal ve uluslararası hedeflere ulaşmalarını sağlamak için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Müvekkillerin sektörlerinde yükselmeleri ve rekabetten uzaklaşmamak için yaptıkları ve yapacakları çalışmaların yanı sıra, aynı zamanda sınai mülkiyet hakları ile Kalite Belgelendirme işlemleri için zaman kaybetmemeleri adına kendi bünyelerinde bir departman gibi hareket eden Patent Tescil Antalya Açılım Marka Danışmanlık Hizmetleri, müvekkillerinin ticari faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamakta ve iş yüklerini azaltmaktadır.

Hedefimiz ;

Patent Tescil Antalya Açılım Marka Danışmanlık Hizmetleri; Müvekkillerimize en kısa sürede doğru bilgilendirme sağlayarak, faaliyetlerinin devam etmesini sağlamak, resmi kanallarda mevcut kayıtlı ve başlatılan işlemleri için profesyonel çözümler sunarak danışmanlık yapmaktır.

Varlık Sebebimiz ;

Gelişimi sürekliliğini koruyan sistemi ile müvekkil odaklı faaliyet göstermek, kaliteli ve dürüst;

  • İşin başlangıçta doğru olarak yapılması,
  • İşlemler için talep edilen bilgi ve belgelerin doğru şekilde alınarak süre kayıplarının önüne geçilmesi,
  • Müşterilerin doğru bilgilerle haklarının tesisini kurarak iç ve dış pazarlarda rekabet gücünün artması,
  • Müşterilerin hizmet kalitesiyle beraber elektronik ortamda işlemlerinin takip edilmesi,
  • İşlemlerin müşterilere verilen süreçlerde teslim edilmesi,
  • Zaman kayıplarını önleyerek, iş yüklerini azaltarak ticari faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak
  • Müşteri taleplerinin karşılığını aldığını görerek memnun olmasına yönelik İLKELERİMİZ ile sektörümüzde örnek alınan bir kuruluş olmaktır.

ANTALYA PATENT AÇILIM MARKA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İLE DÜNYA’YA AÇILIN….

Bir önceki yazımız olan Patent Tescil başlıklı makalemizde Ankara Patent Tescil, Marka Patent Tescil ve Marka Patent Tescil Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.